O sklepie

O nas

capri_sklepSklep motoryzacyjny CAPRI istnieje od początku roku XXXX. Jako firma w branży wciąż rozwijamy się i poszerzamy asortyment części. Zapewniamy swoim klientom szybką, fachową i miłą obsługę.

Sklep współpracuje z warsztatami mechanicznymi o różnych specjalizacjach, w których klienci mogą szybko wymienić zakupione u nas części samochodowe i uzyskać dogodne rabaty na usługi.
Realizujemy zamówienia indywidualne, nietypowe, pomagamy klientom w doborze części.
Nasza oferta skierowana jest dla tych, którzy cenią swój czas i pieniądze. Dzięki współpracy z największymi hurtowniami i dystrybutorami w Polsce 95% jesteśmy w stanie zapewnić obsługę na najwyższym poziomie.
Oferujemy oryginalne części oraz ich zamienniki renomowanych producentów z całego świata.
Warsztatom, odbiorcom hurtowym ustalamy indywidualne ceny oraz warunki współpracy.

Zapraszamy do skorzystania z naszej OFERTY

Dlaczego my?

Niskie ceny
Kupując u nas każdego dnia możesz zaoszczędzić nawet do 40 % ceny rynkowej.


Gwarancja najwyższej jakości
Oferujemy oryginalne części pochodzące od najlepszych producentów, dostarczających części na linie fabryczne do pierwszego montażu samochodów. Montując nasze części nie tracisz gwarancji swojego pojazdu.


Szybka dostawa
Specjalnie w trosce o Twoje pełne zadowolenie skróciliśmy czas realizacji zamówienia do minimum.


Pełne bezpieczeństwo
Dbamy o najwyższe standardy bezpieczeństwa realizowanych transakcji, także bezpieczeństwa danych osobowych. Gwarantujemy 100% bezpieczeństwa dostawy zamówionych produktów (czytaj więcej).


Szeroka oferta
Każdego dnia dbamy o stały rozwój naszej oferty, abyś zawsze znalazł u nas potrzebną część do swojego pojazdu. Nie musisz odwiedzać kilku sklepów żeby znaleźć odpowiednią część. Dzięki własnemu magazynowi jesteśmy w stanie zadbać o wysoką dostępność oferowanych produktów.


Obsługa klienta
Kładziemy nacisk na najwyższą jakość obsługi i sprawną komunikację z Klientem począwszy od pierwszego kontaktu aż po obsługę posprzedażną i gwarancyjną. Zawsze służymy poradą i wsparciem w doborze właściwej części.


Wygoda
Dokonując zakupów części u nas, nie musisz tracić czasu na wyprawę do tradycyjnych sklepów, możesz zamówić swoje części w dowolnej chwili oszczędzając czas i pieniądze. Tradycyjny sklep często nie posiada wielu produktów na stanie, przez co musisz odwiedzić go minimum dwukrotnie celem zamówienia i następnie odbioru części.