Ważne informacje

Koszt przesyłki

1. Towar wysyłamy kurierem (cena 16zł) z możliwością przesyłki pobraniowej (dodatkowa opłata +5zł)

2. Klient może również zaproponować inny sposób odbioru lub dostawy towaru (w takim przypadku zaleca się kontakt ze Sprzedawcą poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: kontakt@capri24.pl celem uzgodnienia szczegółów)

Wymiany, zwroty i reklamacje

Zaleca się złożenie reklamacji pisemnie lub za pomocą wiadomości e-mail na adres kontakt@capri24.pl W celu przyspieszenia i ułatwienia rozpatrzenia reklamacji zaleca się przesłanie także informacji o numerze zamówienia oraz jego dacie.
1. Rozpatrzenie reklamacji następuje niezwłocznie, nie później niż w terminie 7 dni.
2. Odpowiedź w sprawie reklamacji jest wysyłana na podany przez Klienta adres lub w inny podany przez Klienta sposób.

Więcej informacji w regulaminie.

Czas realizacji

Czas realizacji zamówienia wynosi do 14 dni roboczych (od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy).
Większość zamówień wysyłamy w ciągu 3 dni roboczych. Zależy nam na szybkiej i satysfakcjonującej współpracy a każdy klient jest dla Nas ważny.

Czas ten należy liczyć w następujący sposób:

1. w przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności za pobraniem – od momentu zawarcia umowy zgodnie z § 3 do chwili skompletowania i wysłania zamówionych towarów.
2. w przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem lub płatności elektroniczne – od momentu zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym lub koncie rozliczeniowym Sprzedawcy do chwili skompletowania i wysłania zamówionych towarów.
3. Czas dostawy uzależniony jest od wybranego sposobu odbioru, dostawy lub rodzaju towaru.